previous arrow
next arrow
Slider

W naszym sklepie znaleźć można m.in. pokaźną ekspozycję wkładów kominkowych i pieców wolnostojących na drewno, piece i kotły na pellet, grille gazowe marki Broil King, bio kominki, kominki elektryczne, pompy ciepła, a także brykiet, drewno kominkowe, kratki, kominy i inne niezbędne akcesoria. Do współpracy z nami, oprócz klientów indywidualnych, zachęcamy również inwestorów, architektów i projektantów wnętrz. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą wybrać najlepiej dopasowany produkt, a doświadczeni wykonawcy zajmą się montażem. Odwiedź nasz sklep w Koszalinie (ul. Szczecińska 37) lub Redzie (ul. Wejherowska 71).

 

Przykładowe marki, których jesteśmy przedstawicielami:

Drewno, brykiet, pellet

Drewno, brykiet, pellet

W Manufakturze kominków można zaopatrzyć się także w odpowiednio sezonowane drewno (o wilgotności poniżej 20%), brykiet, a także najwyższej jakości pellet.

Oprócz bogatego wyboru urządzeń renomowanych firm, oferujemy również montaż, a także możliwość wykonania zabudowy wkładów kominkowych przez naszych profesjonalnych wykonawców. Nasze przykładowe realizacje można zobaczyć tutaj (kliknij, by przejść do galerii zdjęć).  Mamy świadomość, że kominek znajduje się w centralnym punkcie domu, więc jego zabudowa jest kluczowym elementem, wpływającym na końcowy wygląd wnętrza. Oprócz efektu wizualnego dbamy również o bezpieczeństwo, montując wkłady kominkowe i piece zgodnie z restrykcyjnymi przepisami. 

Właściciele palenisk otwartych, którzy chcą zamknąć swoje palenisko, mogą skorzystać z oferty drzwiczek i kaset kominkowych marki IGNIF, które są dopasowywane do wymiarów i kształtu istniejącego otworu. Nasi wykonawcy zajmują się również dokonywaniem pomiarów i późniejszym montażem. Zapraszamy do naszego salonu, w celu wyboru opcji konfiguracyjnych.

Adres i kontakt

Manufaktura kominków
Koszalin ul. Szczecińska 37
tel. 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek: godz. 9:30-17
Piątek: godz. 9:30-15
Sobota: godz. 10-13

Social Media