Jedyny salon kominkowy z taką ofertą w regionie!
previous arrow
next arrow
Slider

Manufaktura kominków to salon z wyjątkową ofertą, której nie można znaleźć w innym miejscu w regionie. Jako jedyni w Koszalinie oferujemy norweskie kominki marki Jotul, duńskie wkłady kominkowe i piece Scan, wkłady kominkowe Atra, kotły i piece na pellet RED oraz MCZ, a także urządzenia grzewcze firmy IGNIF - polskiego producenta wkładów, drzwiczek oraz kaset kominkowych. Wykonujemy montaż, a także pierwsze rozpalenie w kominku.

Tworząc Manufakturę kominków, zależało nam na tym, by mieszkańcy Koszalina i okolic nie musieli już podróżować do większych miast w poszukiwaniu produktów premium w rozsądnych cenach. W Manufakturze kominków znaleźć można pokaźną ekspozycję wkładów kominkowych oraz pieców wolnostojących, a także brykiet, drewno kominkowe, kratki, kominy i inne niezbędne akcesoria. Do współpracy z nami, oprócz klientów indywidualnych, zachęcamy również inwestorów, architektów i projektantów wnętrz. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą wybrać najlepiej dopasowany produkt.

Manufaktura kominków jest autoryzowanym
przedstawicielem marek:

Oprócz bogatego wyboru urządzeń renomowanych firm, oferujemy również montaż, a także możliwość wykonania zabudowy wkładów kominkowych przez naszych profesjonalnych wykonawców. Nasze przykładowe realizacje można zobaczyć tutaj (kliknij, by przejść do galerii zdjęć).  Mamy świadomość, że kominek znajduje się w centralnym punkcie domu, więc jego zabudowa jest kluczowym elementem, wpływającym na końcowy wygląd wnętrza. Oprócz efektu wizualnego dbamy również o bezpieczeństwo, montując wkłady kominkowe i piece zgodnie z restrykcyjnymi przepisami. 

Właściciele palenisk otwartych, którzy chcą zamknąć swoje palenisko, mogą skorzystać z oferty drzwiczek i kaset kominkowych marki IGNIF, które są dopasowywane do wymiarów i kształtu istniejącego otworu. Nasi wykonawcy zajmują się również dokonywaniem pomiarów i późniejszym montażem. Zapraszamy do naszego salonu, w celu wyboru opcji konfiguracyjnych.

Adres i kontakt

Manufaktura kominków
Koszalin ul. Szczecińska 37
tel. 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: godz. 9-17
Sobota: godz. 10-13

Social Media