Kup wybrany piec i otrzymaj GRATIS kominek ogrodowy lub paletę drewna!

Startujemy z wyjątkową promocją – tylko do 31 lipca 2020 roku lub do wyczerpania zapasów! Kup wybrany piec wolnostojący i otrzymaj GRATIS kominek ogrodowy Jotul Terrazza (o wartości 923 zł) lub paletę drewna sezonowanego o wilgotności poniżej 20% marki Jotul (o wartości 869 zł)! Wybierz najlepszą opcję dla siebie!

Promocja obowiązuje na modele:

Jotul F 370 Series
Jotul F 520 Series
Scan 66 Series
Scan 80 Series
Scan 83 Series
Scan 85 Series

Oferta trwa do 31.07.2020 lub do wyczerpania zapasów! Promocje nie łączą się.

Odwiedź już teraz jeden z naszych sklepów i skorzystaj z oferty: Reda, ul. Wejherowska 71 lub Koszalin, ul. Szczecińska 37. 

Jotul Terrazza to kominek ogrodowy wykonany z blachy kortenowskiej (stali odpornej na działanie czynników atmosferycznych) – można dzięki temu pozostawić go na zewnątrz nawet przez cały rok! Jest zarówno źródłem ciepła i klimatyczną ozdobą tarasu, a także może posłużyć jako grill. Zaletą tego paleniska jest też mobilność – w przeciwieństwie do kominków murowanych można go łatwo przenosić w inne miejsce w ogrodzie.

Dowiedz się więcej na temat kominków, do których dodajemy gratis palenisko ogrodowe Jotul Terrazza bądź do wyboru paletę najwyższej jakości drewna:

Jotul F 370 Series – piece tej serii szybko stały się najpopularniejszymi w całej Europie. Model ten charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i jest nieustannie hitem sprzedaży. Zdobył prestiżową, międzynarodową nagrodę “Red Dot Design Award”. Dodatkowo udzielamy na niego aż 25 lat gwarancji.

Jotul F 520 Series – piec ten posiada trzy szyby, co sprawia iż można cieszyć się widokiem płomieni z każdego miejsca. Emaliowane na biało płyty wewnętrzne paleniska zapewniają czysty i jasny widok komory spalania, nawet gdy piec nie jest użytkowany. W podstawie pieca znajduje się praktyczna schowek na zapas drewna. Dostępny także w wersji High Top – z miejscem na 60 kg elementów akumulacyjnych, które zapewniają dodatkowe ciepło do 12 godzin po ostatnim załadunku drewna. Udzielamy na niego 25 lat gwarancji.

 

Scan 66 Series – cechuje się wyjątkowym kształtem. Możliwość powieszenia na ścianie bądź umieszczenia na jednej z wielu podstaw. Posiada unikatowe uchwyty i ruszt ze szkła. Laureat nagrody “Best heating product 2014”.

Scan 80 Series – zapewnia piękny 180-stopniowy widok płomieni przez pryzmatyczną szybę. Scan 80 doskonale nadaje się do instalacji w rogu. Zgodnie z najlepszą tradycją duńskiego designu, klamka jest pięknie zintegrowana z piecem, aby zapewnić czystą i smukłą linię.  Dodatkowo wysoka wersja Scan 80 może pomieścić elementy akumulacyjne, które zapewnią ciepło do 12 godzin po załadowaniu ostatnich kłód.

Scan 83 Series – bezszelestne, samozamykające się drzwi są tylko jednym z unikalnych detali charakteryzujących Scan 83. Gięte szkło w drzwiczkach zapewnia doskonały widok na ogień, a uchwyty zostały umieszczone tak, by współgrać z prostym wyglądem pieca. Dostępny w wielu konfiguracjach.

Scan 85 Series – to duży, cylindryczny piec, idealny do większych wnętrz. Konstrukcja komory spalania tworzy „jaskinię” która zapewnia idealne warunki dla płonącego ognia. Wynikiem jest unikatowy obraz płomieni za pomysłowymi, przesuwnymi drzwiami. Elegancki uchwyt wyrównany z powierzchnią pieca wymaga jedynie lekkiego naciśnięcia by dostać się do wnętrza pieca.

 

Odwiedź jeden z naszych sklepów, obejrzyj wszystkie kominki na żywo na naszej bogatej ekspozycji i poznaj szczegóły promocji:

Salon w Koszalinie
Koszalin, ul. Szczecińska 37 (obok stacji paliw i “Kamyczka”)
tel. 731 199 674

e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl

Salon w Redzie
Reda, ul. Wejherowska 71
tel. 577 480 765

e-mail: reda@manufaktura-kominkow.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Czwartek: godz. 9:30-17
Piątek: godz. 9:30-15
Sobota: godz. 10-13

Dodaj komentarz