Największy wybór pieców wolnostojących w okolicy!
previous arrow
next arrow
Slider

Manufaktura kominków w Redzie (ul. Wejherowska 71) to nowy, dwupiętrowy salon kominkowy. W swojej ofercie posiadamy produkty m.in. norweskiej marki Jotul, jednego z najstarszych na świecie producentów pieców i wkładów kominkowych, duńskiej marki Scan, specjalizującej się w produktach grzewczych o niebanalnym designie oraz kominki marki IGNIF - polskiego producenta wkładów, drzwiczek i kaset kominkowych. W naszym salonie znajduje się największa ekspozycja pieców wolnostojących w okolicy!

Wykonujemy montaż, a także pierwsze rozpalenie w kominku. Do współpracy z nami, oprócz klientów indywidualnych, zachęcamy również inwestorów, architektów i projektantów wnętrz. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą wybrać najlepiej dopasowany produkt.

Manufaktura kominków jest autoryzowanym
przedstawicielem marek:

Kominy, rury, akcesoria

Kominy, rury, akcesoria

Wszystko, co jest niezbędne, do wykonania montażu lub zabudowy kominka.

Oprócz bogatego wyboru urządzeń renomowanych firm, oferujemy również montaż, a także możliwość wykonania zabudowy wkładów kominkowych przez naszych profesjonalnych wykonawców. Nasze przykładowe realizacje można zobaczyć tutaj (kliknij, by przejść do galerii zdjęć).  Mamy świadomość, że kominek znajduje się w centralnym punkcie domu, więc jego zabudowa jest kluczowym elementem, wpływającym na końcowy wygląd wnętrza. Oprócz efektu wizualnego dbamy również o bezpieczeństwo, montując wkłady kominkowe i piece zgodnie z restrykcyjnymi przepisami. 

Właściciele palenisk otwartych, którzy chcą zamknąć swoje palenisko, mogą skorzystać z oferty drzwiczek i kaset kominkowych marki IGNIF, które są dopasowywane do wymiarów i kształtu istniejącego otworu. Nasi wykonawcy zajmują się również dokonywaniem pomiarów i późniejszym montażem. Zapraszamy do naszego salonu, w celu wyboru opcji konfiguracyjnych.

Adres i kontakt

Manufaktura kominków
Reda, ul. Wejherowska 71 („Reda Park”)
tel. 577 480 765
e-mail: reda@manufaktura-kominkow.pl

Godziny otwarcia

Pon.-Czw. godz. 9:30-17
Piątek godz. 9:30-15
Sobota godz. 10-13

Social Media