previous arrow
next arrow
Slider

Manufaktura kominków w Redzie (ul. Wejherowska 71) to dwupiętrowy sklep z m.in. najlepszymi urządzeniami do ogrzewania renomowanych marek. W naszej ofercie znaleźć można wkłady kominkowe i piece wolnostojące na drewno, piece i kotły na pellet, bio kominki, kominki elektryczne, kratki, kominy, grille kanadyjskiej marki Broil King oraz ceramiczne grille typu kamado marki Big Green Egg. Do współpracy z nami, oprócz klientów indywidualnych, zachęcamy również inwestorów, architektów i projektantów wnętrz. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą wybrać najlepiej dopasowany produkt, a doświadczeni wykonawcy zajmą się montażem. Wykonujemy także zabudowy kominkowe. Zapraszamy!

Manufaktura kominków jest autoryzowanym przedstawicielem m.in. takich marek, jak:

Rury, akcesoria

Rury, akcesoria

Wszystko, co jest niezbędne, do wykonania montażu lub zabudowy kominka.

Oprócz bogatego wyboru urządzeń renomowanych firm, oferujemy również montaż, a także możliwość wykonania zabudowy wkładów kominkowych przez naszych profesjonalnych wykonawców. Nasze przykładowe realizacje można zobaczyć tutaj (kliknij, by przejść do galerii zdjęć).  Mamy świadomość, że kominek znajduje się w centralnym punkcie domu, więc jego zabudowa jest kluczowym elementem, wpływającym na końcowy wygląd wnętrza. Oprócz efektu wizualnego dbamy również o bezpieczeństwo, montując wkłady kominkowe i piece zgodnie z restrykcyjnymi przepisami. 

Właściciele palenisk otwartych, którzy chcą zamknąć swoje palenisko, mogą skorzystać z oferty drzwiczek i kaset kominkowych marki IGNIF, które są dopasowywane do wymiarów i kształtu istniejącego otworu. Nasi wykonawcy zajmują się również dokonywaniem pomiarów i późniejszym montażem. Zapraszamy do naszego salonu, w celu wyboru opcji konfiguracyjnych.

Adres i kontakt

Manufaktura kominków
Reda, ul. Wejherowska 71 („Reda Park”)
tel. 577 480 765
e-mail: reda@manufaktura-kominkow.pl

Godziny otwarcia

Pon.-Czw. godz. 9:30-17
Piątek godz. 9:30-15
Sobota godz. 10-13

Social Media